Start
Bez prądu
czwartek, 18 styczeń 2018
   W dniu 22 stycznia 2018 roku w godz. 8.00 - 15.00 nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla odbiorców zasilanych ze stacji transformatorowej BĄDKOWO 8 obwód 100.
Aby sprawdzić szczegółowe informacje dotyczące bieżących przerw w dostawie energii elektrycznej - kliknij w link http://www.energa-operator.pl

Tadeusz Domański
Technik ds. Zarzązdania Usługami Sieciowymi
Dział Zarządzania Eksploatacją
Rejon Dystrybucji w Radziejowie
tel +48 56 470 63 89,

Wyborco! Sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców!
wtorek, 16 styczeń 2018
    Przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy?  Zmieniałeś adres zamieszkania albo zameldowania?  Upewnij się, że jesteś wpisany do rejestru wyborców tam, gdzie teraz mieszkasz!
    Jeśli Twojego nazwiska nie ma w rejestrze wyborców, to nie będziesz mógł głosować w nadchodzących wyborach samorządowych.  Rejestr wyborców to lista osób z prawem do głosowania w danej gminie.  
Jeżeli masz stałe zameldowanie, to znaczy, że Twoje nazwisko jest w rejestrze wyborcóww gminie, w której jesteś zameldowany. Będziesz mógł oddać głos.
    Jeśli jednak jesteś zameldowany na pobyt czasowy, albo w ogóle nie masz meldunku, to nie ma Cię w rejestrze wyborców i nie będziesz mógł głosować w wyborach.
    Co masz zrobić?
    Złóż wniosek o wpisanie do rejestru wyborców w gminie, w której mieszkasz.
Sprawdź już dziś w swoim urzędzie gminy czy jesteś w rejestrze wyborców!
    Więcej informacji na stronie www.pkw.gov.pl oraz na kanałach Państwowej Komisji Wyborczej i Krajowego Biura Wyborczego w serwisach społecznościowych.
 
Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 16 styczeń 2018 )
26 FINAŁ WOŚP W BĄDKOWIE
wtorek, 16 styczeń 2018
     Z ogromną przyjemnością informujemy, że podczas 26 Finału WOŚP w Bądkowie zebrano kwotę 11.399,69 zł. Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do uświetnienia naszego koncertu: artystom występującym na scenie, ofiarodawcom przedmiotów i usług  przeznaczonych do licytacji i loterii, Paniom z KGW z gminy Bądkowo, wójtowi oraz Radzie Gminy Bądkowo, jak również wszystkim wolontariuszom. Szczególne podziękowania kierujemy do mieszkańców gminy, którzy przybyli na koncert, za poświęcony czas, uwagę i hojność. DZIĘKUJEMY !
Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 16 styczeń 2018 )
26 FINAŁ WOŚP W BĄDKOWIE
środa, 10 styczeń 2018
Nowy wóz strażacki dla druhów z Łowiczka
poniedziałek, 08 styczeń 2018
     Ochotnicza Straż Pożarna w Łowiczku wzbogaciła się o nowy lekki wóz bojowy, który zastąpił wysłużonego Żuka. Obecnie na wyposażeniu jednostki jest samochód specjalny Mitsubishi Canter. Pojazd posiada wyciągarkę oraz kompletne, podstawowe oprzyrządowanie niezbędne do uczestnictwa w akcjach gaśniczych. Samochód jest w bardzo dobrym stanie technicznym, który wynika min. ze stosunkowo młodego rocznika (jak na pojazd specjalny) oraz niewielkiej eksploatacji w latach wcześniejszych. Dzięki temu można mieć nadzieję na jego długie bezawaryjne użytkowanie. Zakup został poprzedzony szerokim rozeznaniem rynku w segmencie używanych pojazdów gaśniczych oraz konsultacjami z doświadczonymi mechanikami. Kryteriami wyboru były: potrzeby jednostki, możliwości garażowania pojazdu oraz oczywiście cena. Biorąc te wszystkie czynniki uważamy, że dokonany zakup był optymalnym wyborem. Koszt pojazdu zamknął się w kwocie 35.000,00 zł.
     Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie naszej gminy są najprężniej działającymi obok KGW zrzeszeniami. Obok funkcji, reprezentacyjnej czy rekreacyjnej spełniają również bardzo ważne zadanie ochrony mienia, a czasem nawet życia naszych mieszkańców. Biorą udział w akcjach, gaśniczych, przy lokalnych podtopieniach, usuwaniu połamanych drzew przy drogach i likwidacji wielu innych zagrożeń, dlatego Gmina Bądkowo na miarę swoich możliwości finansowych stara się sukcesywnie wyposażać poszczególne jednostki w niezbędny do tych działań sprzęt. JM        
Ostatnia aktualizacja ( poniedziałek, 08 styczeń 2018 )
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Imieniny
24 Lutego 2018
Sobota
Imieniny obchodzą:
Bogurad, Bogusz,
Boguta, Bohusz,
Lucjusz, Maciej,
Piotr
Do końca roku zostało 311 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1043
Odnośniki: 101
odwiedzających: 3643821
Gościmy
Aktualnie jest 53 gości online