Start arrow Artykuły arrow Urząd Gminy arrow NABÓR WNIOSKÓW - AZBEST 2019 ROK
NABÓR WNIOSKÓW - AZBEST 2019 ROK PDF Drukuj
wtorek, 12 luty 2019
    Wójt Gminy Bądkowo informuje mieszkańców o rozpoczęciu naboru wniosków na usunięcie i unieszkodliwienie zdemontowanych wyrobów azbestowych, pochodzących  z  nieruchomości  znajdujących  się  na  terenie  Gminy  Bądkowo.
    Zakres zadania obejmuje demontażu płyt azbestowych z dachu, jak również odbiór składowanego na posesji azbestu, transport  i jego utylizację, natomiast nie obejmuje dopłat do nowego pokrycia dachowego.
Osoby zainteresowane bezpłatnym usunięciem składowanego azbestu, prosimy o składanie wniosków w Urzędzie Gminy Bądkowo od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30-15:30, pokój nr 9 w nieprzekraczalnym terminie do 15.04.2019 r.
    Wzór wniosku oraz dodatkowe informacje  można uzyskać w siedzibie Urzędu Gminy bądź pobrać ze strony internetowej.
    Realizacja wniosku uzależniona jest od pozyskania na ten cel środków z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.
Ostatnia aktualizacja ( poniedziałek, 11 luty 2019 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
20 Lutego 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Euchariusz,
Eustachy,
Eustachiusz, Leon,
Ludmiła, Ludomiła,
Ostap, Siestrzewit
Do końca roku zostało 315 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1196
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4758747
Gościmy
Aktualnie jest 95 gości online