Start arrow Artykuły arrow Urząd Gminy arrow Otwarta Strefa Aktywności
Otwarta Strefa Aktywności PDF Drukuj
piątek, 05 październik 2018
    Otwarta Strefa Aktywności (OSA) dofinansowana przez Ministra Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym.
    Obok istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym powstała nowa siłownia zewnętrzna składająca się z 6 urządzeń na pylonach, strefę relaksu z czterech ławek, dwóch koszy na śmieci, stojaka na rowery, stołu do tenisa stołowego oraz tablicy kółko-krzyżyk.
    Siłownia zewnętrzna przeznaczona jest dla osób starszych, dorosłych, młodzieży i dzieci. Jest to sprzęt dla stałych bywalców tradycyjnych siłowni, jak i dla tych, którzy z podobnym sprzętem nigdy wcześniej się nie zetknęli. Urządzenia są bezobsługowe, całkowicie bezpieczne, odporne na warunki atmosferyczne i próby zniszczenia. Służą do ćwiczenia całego ciała: nóg, ramion, brzucha i pleców, poprawiające koordynację ruchową, krążenie krwi, kondycję oraz pomagające w rozciąganiu się. Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu gwarantuje lepsze dotlenienie organizmu, a co za tym idzie – lepsze samopoczucie. Siłownia zewnętrzna to doskonała forma spędzania czasu wolnego z przyjaciółmi lub rodziną.

Całkowita wartość inwestycji brutto: 43 889,50 zł
Kwota dofinansowania ze środków FRKF : 21 856,97 zł AN
Ostatnia aktualizacja ( środa, 10 październik 2018 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
20 Lutego 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Euchariusz,
Eustachy,
Eustachiusz, Leon,
Ludmiła, Ludomiła,
Ostap, Siestrzewit
Do końca roku zostało 315 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1196
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4758902
Gościmy
Aktualnie jest 107 gości online