Start arrow Artykuły arrow Urząd Gminy arrow Sukces bądkowskich modelarzy
Sukces bądkowskich modelarzy PDF Drukuj
czwartek, 29 marzec 2018
    25.03.2018r. odbyły się w Kruszynie Mistrzostwa Polski Modeli na Ogrzane Powietrze pn „31 Mały Puchar Gordona Bennetta”. Miło nam poinformować, że Patrycja Zalewska została Mistrzynią Polski w kategorii modeli balonów F7A/M i wraz z Natalią Zalewską, Kamilem Gawrońskim i Szymonem Rajewskim zostali Drużynowymi Mistrzami Polski w wyżej wymienionej kategorii. Wszyscy nasi modelarze zostali sklasyfikowani w pierwszej dziesiątce. O wysokim poziomie może świadczyć fakt, że przyszło się nam mierzyć z ubiegłorocznymi triumfatorami „30 Małego Pucharu Gordona Bennetta”, czyli przedstawicielami Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej oraz bardzo silnymi ekipami Aeroklubu Łódzkiego i Klubu Modelarstwa Lotniczego i Kosmicznego w Łasku. Więcej informacji można o nas zasięgnąć na stronie Aeroklubu Włocławskiego oraz Włocławskiego Portalu Internetowego Q4. Jak wspaniały sportem jest modelarstwo można się przekonać oglądając filmiki stworzone przez Mateusza Świercza.

https://www.youtube.com/watch?v=hBI68Jt3rjg
http://aeroklub.wloclawek.pl/2018/03/26/mistrzostwa-polski-modeli-balonow-na-ogrzane-powietrze-2018-2/
https://q4.pl/aktualnosci/2018/03/26/31-maly-puchar-gordona-bennetta-wyniki

   Osoby chętne do budowy modeli latających zapraszamy Gminnego Ośrodka Kultury w Bądkowie. Cały czas szukamy nowych mistrzów Polski, być może późniejszych mistrzów Europy, świata. Działamy od 2007r. Dziękujemy pani Elżbiecie Madajczyk za wsparcie i wiarę w nasze możliwości przez te wszystkie lata. Warto dodać że bądkowscy modelarze tytuł wice mistrzów Polski zdobyli już w 2010r. a 2017 mistrzostwo Polski w kategorii F7A/M OPEN. PP
Ostatnia aktualizacja ( czwartek, 29 marzec 2018 )
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
20 Stycznia 2019
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Dobiegniew, Fabian,
Sebastian
Do końca roku zostało 346 dni.
Sonda
Z internetu najczęściej korzystam w:
  
Statystyka
Użytkownicy: 2
Newsy: 1184
Odnośniki: 101
odwiedzających: 4646982
Gościmy
Aktualnie jest 78 gości online